Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
تفاصيل المنتج:
| مكان المنشأ: | الصين |
| اسم العلامة التجارية: | CHARMING |
| إصدار الشهادات: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| رقم الموديل: | ص3.91 |
شروط الدفع والشحن:
| الحد الأدنى لكمية: | 1 |
|---|---|
| الأسعار: | قابل للتفاوض |
| تفاصيل التغليف: | حالة الكرتون، حالة خشبية، حالة الرحلة |
| وقت التسليم: | 30 يوم عمل بعد الدفع |
| شروط الدفع: | / تي تي، خطاب الاعتماد، ويسترن يونيون، بايبال، النقدية |
| القدرة على العرض: | 500 قطعة في الأسبوع |
|
معلومات تفصيلية |
|||
| مستوى الحماية: | IP65 | معدل التحديث: | 7680 هرتز |
|---|---|---|---|
| معيار الصمام: | سمد1921 | مستوى رمادي: | 14-16 بت |
| زاوية العرض: | 120 درجة | كثافة البكسل: | 65536 |
| إبراز: | Flexible LED cabinet P3.91 4500nits,Rear maintenance LED display push pull lock,Curved wall rental LED display |
||
منتوج وصف
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Refresh rate | 7680Hz |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
Inner arc and outer arc locking for concave and convex bending
-
Rear maintenance keeps visible surface seamless and clean
-
Anti‑drop lock prevents module falling during bending
Product Gallery
تريد أن تعرف المزيد من التفاصيل حول هذا المنتج



