CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
تفاصيل المنتج:
| مكان المنشأ: | الصين |
| اسم العلامة التجارية: | CHARMING |
| إصدار الشهادات: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| رقم الموديل: | ص2.604 |
شروط الدفع والشحن:
| الحد الأدنى لكمية: | 1 |
|---|---|
| الأسعار: | قابل للتفاوض |
| تفاصيل التغليف: | حالة الكرتون، حالة خشبية، حالة الرحلة |
| وقت التسليم: | 30 يوم عمل بعد الدفع |
| شروط الدفع: | / تي تي، خطاب الاعتماد، ويسترن يونيون، بايبال، النقدية |
| القدرة على العرض: | 500 قطعة في الأسبوع |
|
معلومات تفصيلية |
|||
| درجة البكسل: | 2.604mm | مستوى الحماية: | IP42 |
|---|---|---|---|
| درجة حرارة العمل: | -20 ~ 40 ℃ | الأعلى. قوة: | 100 واط |
| سطوع: | 600-800 قرص مضغوط/م² | معدل التحديث: | 7680 هرتز |
| إبراز: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
منتوج وصف
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
تريد أن تعرف المزيد من التفاصيل حول هذا المنتج



