CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
تفاصيل المنتج:
| مكان المنشأ: | الصين |
| اسم العلامة التجارية: | CHARMING |
| إصدار الشهادات: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| رقم الموديل: | ص3.91 |
شروط الدفع والشحن:
| الحد الأدنى لكمية: | 1 |
|---|---|
| الأسعار: | قابل للتفاوض |
| تفاصيل التغليف: | حالة الكرتون، حالة خشبية، حالة الرحلة |
| وقت التسليم: | 30 يوم عمل بعد الدفع |
| شروط الدفع: | / تي تي، خطاب الاعتماد، ويسترن يونيون، بايبال، النقدية |
| القدرة على العرض: | 500 قطعة في الأسبوع |
|
معلومات تفصيلية |
|||
| درجة البكسل: | 3.91 ملم | طريقة الصيانة: | أمامي وخلفي |
|---|---|---|---|
| الأعلى. قوة: | 200 واط | مستوى الحماية: | IP65 |
| كثافة البكسل: | 65536 | معدل التحديث: | 7680 هرتز |
| سطوع: | 3500 قرص/م² | ||
| إبراز: | P3.91 outdoor LED cabinet,automatic corner LED display,high frequency rental LED screen |
||
منتوج وصف
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 3500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
Semi‑automatic corner guard reduces manual steps during stacking
-
Big buckle enables single‑handed cabinet locking and unlocking
-
Press‑to‑open control box cover for faster maintenance access
-
Dust‑proof silicone ring prevents water vapor inside control box
-
Activity positioning pin allows whole cabinet replacement without touching good cabinets
Product Gallery
تريد أن تعرف المزيد من التفاصيل حول هذا المنتج



